Do następnego meczu pozostało

Jakub Koniuszy i Tomasz Pupka-Lipiński z profesjonalnymi kontraktami

Miło nam poinformować, że dwóch wychowanków Chojniczanki podpisało swoje pierwsze profesjonalne umowy z naszym klubem. Jakub Koniuszy i Tomasz Pupka-Lipiński związali się kontraktami obowiązującymi do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o rok.

 

Jakub Koniuszy i Tomasz Pupka-Lipiński to kolejni zawodnicy Akademii Chojniczanki z profesjonalnymi kontraktami. Obaj zawodnicy urodzili się w 2003 roku i w rundzie jesiennej grali w drużynie Juniora A1 prowadzonej przez trenera Macieja Kuczkowskiego. Zarówno Jakub jak i Tomasz to środkowi pomocnicy. Wraz z zespołem Juniora A1 awansowali do Ligi Makroregionalnej U-19. Pod koniec rundy jesiennej zostali także zaproszeni przez trenera Tomasza Kafarskiego na treningi pierwszego zespołu Chojniczanki.

Kontynuujemy projekt otaczania opieką zawodników wywodzących się z naszego klubu. Jakub i Tomasz to zawodnicy z którymi wiążemy nadzieję na przyszłość. Za dyspozycję i systematyczną pracę na przestrzeni kilkunastu miesięcy zapracowali na profesjonalne kontrakty – komentuje dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Gratulujemy! Trzymamy kciuki za dalszy rozwój i liczymy na Wasze udane występy w żółto-biało-czerwonych barwach. Powodzenia!

Proudly made by