Do następnego meczu pozostało

Junior A1: Bałtyk Gdynia – Chojniczanka 0:6

Z wysoką zaliczką z Gdyni wrócili zawodnicy Chojniczanki Junior A1. Nasz zespół prowadzony przez trenera Macieja Kuczkowskiego w pierwszym barażu o awans do Makroregionalnej Ligi Juniorów U-19 pokonał Bałtyk Gdynia 6:0.

 

Na listę strzelców wpisywali się: Czesław Raburski x2, Kacper Madej, Michał Marszałkiewicz, Mikołaj Rzepiński i Maciej Mohr. Rewanż zostanie rozegrany w czwartek 4 listopada o godzinie 14:00 na Modraku.

Chojniczanka zagrała w składzie: Jakub Banach – Karol Kowalik, Szymon Kornatowski, Jędrzej Osowski (85' Mateusz Radtke) – Czesław Raburski (80' Hubert Pawłowski), Michał Marszałkiewicz, Kacper Madej (65' Mikołaj Rzepiński), Tomasz Pupka Lipiński (70' Kacper Korczyc), Szymon Zimnicki (80' Jan Zabrocki) – Maciej Mohr (72' Fabian Gawroński), Kacper Sztuka

 

Proudly made by