Do następnego meczu pozostało

Junior A1 Chojniczanki z awansem do Ligi Makroregionalnej U-19!

Zespół Juniora A1 Chojniczanki z awansem do Ligi Makroregionalnej U-19!
 

Chojniczanka pokonała w rewanżu Bałyk Gdynia 2:0. Na listę strzelców wpisali się tego dnia Maciej Mohr i Mikołaj Rzepiński. W dwumeczu podopieczni trenera Macieja Kuczkowskiego wygrali 8:0 i w rundzie wiosennej zagrają w rozgrywkach makroregionalnych.

Cieszymy się bardzo z tego awansu. Rywalizacja z zespołami w lidze makroregionalnej z pewnością będzie dla nas wyzwaniem. Zawodnicy poprzez grę na wyższym poziomie wyjdą z pewnej strefy komfortu i będą mieli okazje rozwijać swoje umiejętności. Co do dwumeczu barażowego to na pewno byliśmy zespołem wyraźnie lepszym. Potwierdza to zresztą wynik końcowy i styl gry jaki zobaczyliśmy na boisku. Drużynie z Gdyni dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia. Chciałbym również podziękować sztabowi pierwszego i drugiego zespołu za możliwość pracy w ostatnich dwóch tygodniach z zawodnikami, którzy na ten moment są już w kadrach pierwszej i drugiej drużyny. Gratulacje także dla moich zawodników, którzy wykonali kawał dobrej roboty – komentuje trener Maciej Kuczkowski.

Chojniczanka zagrała w składzie: Jakub Banach – Karol Kowalik (86' Miłosz Wojciechowski), Szymon Kornatowski, Jędrzej Osowski – Czesław Raburski (83' Hubert Pawłowski), Michał Marszałkiewicz, Jakub Koniuszy (86' Igor Prasał), Tomasz Pupka Lipiński (65' Fabian Gawroński), Szymon Zimnicki (86' Jan Zabrocki) – Maciej Mohr (77' Mikołaj Rzepiński), Kacper Sztuka

Proudly made by