Do następnego meczu pozostało

Kacper Kasperowicz na dłużej w Chojniczance!

Kacper Kasperowicz na dłużej w Chojniczance! Nasz wychowanek podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o rok.

 

Urodzony 25 września 2002 środkowy obrońca jest związany z Chojniczanką od 2012 roku. Od tego czasu grał zarówno w drużynach juniorskich przechodząc przez kolejne szczeble młodzieżowej ligowej drabinki. Na swoim koncie ma wygraną w Pomorskiej Lidze Juniorów C2 w sezonie 2015/16 z drużyną Juniora C2 Chojniczanki prowadzoną przez trenera Sławomira Jankowskiego. Później debiutował w rezerwach z czasem stając się kluczowym zawodnikiem drugiej drużyny. W rundzie wiosennej sezonu 2019/20 został włączony do pierwszego zespołu debiutując w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi w meczu ze Stalą Mielec. Później Kasperowicz regularnie grał w IV-ligowych rezerwach, a w bieżącym sezonie zanotował dwa mecze w pierwszym zespole. W tym tygodniu w meczu Fortuna Pucharu Polski ze Ślęzą Wrocław po raz pierwszy zagrał w wyjściowym składzie Chojniczanki.

Kacper już od dłuższego czasu daje mocne sygnały, że w niedalekiej przyszłości może stać się ważnym ogniwem naszego zespołu. Jeśli dodamy do tego fakt, że jest naszym wychowankiem przedłużenie kontraktu było w tym przypadku naszym obowiązkiem. Dlatego cieszymy się, że również Kacper zdecydował się na przedłużenie współpracy – mówi dyrektor sportowy Chojniczanki, Dawid Frąckowiak.

Kacper, gratulujemy podpisania nowej umowy i życzymy samych udanych meczów w żółto-biało-czerwonych barwach!

Proudly made by