Do następnego meczu pozostało

Kacper Kasperowicz powołany do reprezentacji Polski U-20!

Trener reprezentacji Polski U-20 Miłosz Stępiński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie selekcyjne. W kadrze znalazł się wychowanek Chojniczanki, Kacper Kasperowicz!

 

Zgrupowanie potrwa od 30 maja do 1 czerwca w Uniejowie. Dla Kacpra Kasperowicza to pierwsze powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Bieżący sezon jest wyjątkowy dla naszego młodego środkowego obrońcy. Kasperowicz wywalczył sobie miejsce w pierwszym zespole Chojniczanki, gdzie zaczął regularne występy i dołożył swoją cegiełkę do awansu Chluby Grodu Tura do rozgrywek Fortuna 1 Ligi. W trwających rozgrywkach zagrał w 19 meczach, łącznie spędzając na boisku 1352 minuty.


Lista powołanych zawodników:
Jakub Ojrzyński (Caernarfon Town FC, Walia), Kacper Kasperowicz (Chojniczanka Chojnice), Bartosz Cybulski (Derby County FC, Anglia), Patryk Walicki (KAA Gent, Belgia), Bartosz Neugebauer (GKS Jastrzębie), Daniel Hoyo-Kowalski (Hutnik Kraków), Pascal Poloński (Hamburger SV, Niemcy), Maksymilian Pingot (Lech Poznań), Tomasz Neugebauer (Lechia Gdańsk), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa), Kelechukwu Ibe-Torti (ŁKS Łódź), Jan Kuźma (ŁKS Łódź), Antoni Klimek (Odra Opole), Bartosz Talar (Olympique Lyonnais, Francja), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oskar Krzyżak (Raków Częstochowa), Simon Szczepanik (Rayo Vallecano de Madrid, Hiszpania), Bartosz Baranowicz (Skra Częstochowa), Michael Wyparło (Stal Mielec), Jakub Kisiel (Stomil Olsztyn), Adrian Bukowski (Śląsk Wrocław), Daniel Szelągowski (Warta Poznań), Radosław Cielemęcki (Wisła Płock), Filip Borowski (Zagłębie Sosnowiec)

Proudly made by