Do następnego meczu pozostało

Kacper Madej na testach w Legii Warszawa

Kacper Madej został zaproszony na testy przez Legię Warszawa.

 

17-letni środkowy pomocnik ma wziąć udział w treningach i meczu kontrolnym drugiego zespołu Legii w dniach od 10 do 11 grudnia.

Kacper Madej jest związany z Chojniczanką od 2013 roku i to właśnie w klubie z Mickiewicza 12 stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. W sezonie 2017/18 reprezentował barwy Lecha Poznań w zespole CLJ U-15. Po roku wrócił do Chojnic, gdzie przyszedł czas na treningi z pierwszym zespołem oraz debiut w rezerwach. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu był włączony do pierwszego zespołu Chojniczanki. Na drugoligowych boiskach jeszcze nie zadebiutował, choć znajdował się już w meczowej dwudziestce. Regularnie za to występował w drugim zespole Chojniczanki.

Legia II Warszawa po rundzie jesiennej zajmuje 6 miejsce w rozgrywkach III Ligi grupie I.

Proudly made by