Do następnego meczu pozostało

Komunikat Akademii Chojniczanki

Informujemy, że od 01.02.2023 roku zmianie ulegają zasady odpłatności za szkolenie w Akademii Chojniczanki. Decyzja wymuszona została drastycznie rosnącymi kosztami funkcjonowania Akademii. Wierzymy, że decyzja spotka się ze zrozumieniem. W dalszym ciągu dokładamy starań aby nasza Akademia funkcjonowała na coraz wyższym poziomie.

Miesięczna opłata za szkolenie wynosić będzie 150 zł.

W przypadku rodzeństwa trenującego w Klubie wysokość należności za drugie dziecko wynosi 75 złotych miesięcznie, natomiast za trzecie i kolejne pozostają zwolnione z odpłatności. W przypadku zawodników dojeżdżających powyżej 25 km od Chojnic oraz zamieszkujących w bursie miesięczna opłata wynosić będzie 75 złotych.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że nie wyobrażamy sobie i nie chcemy dopuścić do sytuacji w której jakiekolwiek dziecko nie miałoby możliwości przynależności do naszego Klubu ze względu na wysokość opłaty za szkolenie. W przypadku trudnej sytuacji finansowej rodziny istnieje możliwość wystąpienia z wnioskiem o zniżkę. Każdy taki przypadek będzie indywidualnie rozpatrywany.

Proudly made by