Do następnego meczu pozostało

Liga Makoregionalna U-19: Chojniczanka – Błękitni Stargard 1:3 (1:2)

W niedzielę 6 marca drużyna Juniora A1 Chojniczanki zainaugurowała rozgrywki Ligi Makroregionalnej U-19. Chojniczanka przegrała z Błękitnymi Stargard 1:3. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Maciej Mohr, który otworzył wynik meczu.
 

Pierwszy mecz na poziomie międzywojewódzkim. Przez pierwsze 20 minut, daliśmy się zepchnąć do defensywy. Dobrze pracowaliśmy w obronie i przechodzenie do formacji 5-4-1 wychodziło bardzo płynnie. My szybko zdobyliśmy gola po szybkiej kontrze. Niestety, podyktowany rzut karny, gdzie wydaje nam się, że tej jedenastki być nie powinno. Podejrzewam, że sędzia chciał oddać sytuację w której to prawdopodobnie powinien być rzut karny dla przeciwnika. Drugą bramkę straciliśmy po dużym błędzie indywidualnym z rzutu wolnego. Fajna nasza reakcja przy 1:2, strzelamy prawidłowego gola. Jestem o tym przekonany. Sędzia dopatrzył się spalonego i gola nie uznał. Wprowadziło to trochę nerwów w nasze poczynania. Druga połowa otwarta z obu stron. Wyciągniemy wnioski, obejrzymy mecz na wideo i dokładnie go przeanalizujemy. Ten mecz na pewno zaprocentuje w przyszłości. Z każdym kolejnym meczem zespół będzie funkcjonował coraz lepiej i tych błędów też będzie mniej. Nie załamujemy się po tej porażce. Mieliśmy lepsze fragmenty, słabsze też się zdarzyły. Mecz był otwarty, mógł się podobać – mówi trener Maciej Kuczkowski.

Chojniczanka zagrała w składzie:
Jakub Lepak – Szymon Kornatowski, Karol Kowalik, Jakub Koniuszy (60' Kacper Korczyc), Fabian Gawroński (60' Szymon Zimnicki), Tomasz Pupka-Lipiński (C), Maksymilian Nita (80' Igor Prasał), Mateusz Radtke (80' Miłosz Wojciechowski), Czesław Raburski (60' Hubert Pawłowski), Kacper Madej, Maciej Mohr (80' Jan Zabrocki)
Proudly made by