Do następnego meczu pozostało

Liga Makroregionalna U-19: Arkonia Szczecin – Chojniczanka 1:1 (1:0)

W 5. kolejce Ligi Makroregionalnej U-19, Chojniczanka udała się do Szczecina na mecz z miejscową Arkonią. Nasz zespół zremisował trzeci mecz z rzędu. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a gola na wagę jednego punktu zdobył Maciej Mohr w 89 minucie spotkania.

 
Mieliśmy swoje problemy przed meczem. Duża liczba chorób w drużynie spowodowała, że na mecz jechaliśmy w wąskiej kadrze. Co do samego meczu, to pierwsza połowa była bardzo słaba pod względem indywidualnym moich zawodników. Przegrywaliśmy drugie piłki, a błędy techniczne nie pozwalały nam złapać płynności w grze. W drugiej połowie po zmianie ustawienia wyglądało to już dużo lepiej. Zaczęliśmy stwarzać sytuację i zdobyliśmy wyrównującego gola. Dziękuje zespołowi, że walczyli o zwycięskiego gola do ostatniej minuty, narażając się nawet na kontratak przeciwnika – mówi trener Maciej Kuczkowski.

5. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GR. B: ARKONIA SZCZECIN – CHOJNICZANKA 1:1 (1:0)
1:0 – Patryk Błaszczyk (32')
1:1 – Maciej Mohr (89')
Chojniczanka zagrała w składzie: Wiktor Kowalski – Szymon Kornatowski, Karol Kowalik, Szymon Zimnicki, Tomasz Pupka-Lipiński, Igor Prasał (46' Adrian Remus), Jakub Koniuszy, Hubert Pawłowski (75' Jan Zabrocki), Fabian Gawroński, Jakub Żywicki, Maciej Mohr.

Po 5. meczach, Chojniczanka zajmuje 7. miejsce w tabeli. W następnej kolejce mecz z Lechią Gdańsk. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 9 kwietnia o godzinie 14:00 na Modraku.
Proudly made by