Liga Makroregionalna U-19: Błękitni Stargard – Chojniczanka 4:1

Chojniczanka przegrała z Błękitnymi Stargard 1:4 w meczu 8. kolejki Ligi Makroregionalnej U-19. Jedynego gola dla żółto-biało-czerwonych zdobył Szymon Zimnicki.

Mimo wyniku jestem umiarkowanie zadowolony z postawy zespołu. Mecz toczył się w szybkim tempie. Było dużo sytuacji z obu stron. Szkoda, że dwa pierwsze gole dla przeciwnika padły po naszych ewidentnych błędach. Cały mecz graliśmy wysoko, dużo ryzyka przy otwarciu gry co często przynosiło nam wymierne korzyści. Od 70 minuty brakowało już nam zmian, które były potrzebne. Kilka osób pauzowało za żółte kartki, a inni wypadli z kadry z przyczyn zdrowotnych. Przeciwnikom gratulujemy zwycięstwa. Za tydzień gramy mecz z Chemikiem i walczymy o pełną pulę – mówił trener Maciej Kuczkowski.

8. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GR. B: BŁĘKITNI STARGARD – CHOJNICZANKA 4:1
1:0 – Mateusz Frankowski (8')
2:0 – Filip Pustelnik (51')
3:0 – Brajan Kwiatkowski (75')