Do następnego meczu pozostało

Liga Makroregionalna U-19: Chemik Bydgoszcz – Chojniczanka 2:0

Chojniczanka przegrała z Chemikiem Bydgoszcz 0:2 w drugiej kolejce Ligi Makroregionalnej U-19.

 

Przyzwoita pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Przez większość czasu prowadziliśmy grę, niestety nie było konkretów w przednich formacjach. Po przerwie nasza gra była już dużo słabsza. Za tydzień walczymy o pierwsze punkty – komentował po spotkaniu trener Maciej Kuczkowski.

2. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19: CHEMIK BYDGOSZCZ – CHOJNICZANKA 2:0 (0:0)
1:0 – Karol Długosz (73')
2:0 – Karol Długosz (90' + 3)

Chojniczanka zagrała w składzie: Jakub Lepak – Mateusz Radtke (46' Miłosz Wojciechowski, 72' Hubert Pawłowski), Karol Kowalik, Szymon Kornatowski, Michał Marszałkiewicz, Fabian Gawroński, Tomasz Pupka-Lipiński, Jakub Koniuszy (64' Mikołaj Rzepiński), Kacper Madej, Maksymilian Nita (87' Igor Prasał), Czesław Raburski (87' Jan Zabrocki)

W 3. kolejce, Chojniczanka zmierzy się z Victorią Września. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 20 marca o godzinie 14:00 na boisku Modrak.

Proudly made by