Do następnego meczu pozostało

Liga Makroregionalna U-19: Chojniczanka – Kania Gostyń 1:1 (1:0)

Drugi punkt w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej U-19 zdobył zespół Juniora A1 Chojniczanki. Żółto-biało-czerwoni zremisowali 1:1 z Kanią Gostyń, a jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Konrad Formela.

 

Bardzo dobra pierwsza połowa. Dominacja i prowadzenie gry po naszej stronie, została udokumentowana naszym golem. Po przerwie przeciwnik wszedł na wyższy poziom i na pewno grało nam się dużo trudniej, ale to my mieliśmy kilka świetnych sytuacji na zamknięcie tego meczu. Niestety, niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w naszym przypadku. Gratulacje dla naszych przeciwników za wiarę i walkę do końca – komentował po spotkaniu trener Maciej Kuczkowski.

4. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA U-19 GR. B: CHOJNICZANKA – KANIA GOSTYŃ 1:1 (1:0)
1:0 – Konrad Formela (21')
1:1 – Jędrzej Wosiak (86')

CHOJNICZANKA: Sebastian Sobolewski – Szymon Kornatowski, Karol Kowalik, Tomasz Pupka-Lipiński, Kacper Madej, Fabian Gawroński (89' Miłosz Wojciechowski), Szymon Zimnicki (67' Hubert Pawłowski), Michał Marszałkiewicz (78' Jan Zabrocki), Adam Stefański (67' Maciej Mohr), Konrad Formela, Kacper Sztuka

Proudly made by