Do następnego meczu pozostało

Liga Makroregionalna U-19: Chojniczanka – Lechia Gdańsk 0:1

Chojniczanka przegrała z Lechią Gdańsk 0:1 w meczu 6. kolejki Ligi Makroregionalnej U-19.

 

Bardzo szkoda, że schodzimy z boiska bez zdobyczy punktowej. Duże słowa uznania dla moich zawodników za determinację i zaangażowanie w ten mecz. Co do przebiegu spotkania, to Lechia była częściej przy piłce i grała w ataku pozycyjnym, widać było dużo jakości po ich stronie, jednak nie przekładało sie to na sytuacje bramkowe. To nasz zespół miał w tym meczu lepsze okazje na zdobycie gola. Niestety jeden nasz błąd w obronie sprokurował sytuację dla przeciwników i straciliśmy gola. Przeciwnikom gratulujemy zwycięstwa, jestem pewny, że ta drużyna wygra nasze rozgrywki i awansuje do CLJ. Co do naszego zespołu, to w następnych meczach musimy zagrać na tym samym poziomie koncentracji i determinacji i jestem pewny, ze w końcu zejdziemy z boiska z trzema punktami – mówił po meczu trener Maciej Kuczkowski.

CHOJNICZANKA: Sebastian Sobolewski – Jakub Koniuszy, Szymon Kornatowski, Karol Kowalik – Czesław Raburski (83' Adrian Remus), Kacper Madej, Kacper Korczyc (60' Jakub Żywicki), Maksymilian Nita, Szymon Zimnicki, Kacper Sztuka, Maciej Mohr (83' Jan Zabrocki)

Proudly made by