Do następnego meczu pozostało

Liga Makroregionalna U-19: Chojniczanka – Victoria Września 1:1 (FOTO)

Pierwszy punkt drużyny Juniora A1 w Lidze Makroregionalnej U-19. Podopieczni trenera Macieja Kuczkowskiego zremisowali 1:1 z Victorią Września. Bramkę dla Chojniczanki zdobył Fabian Gawroński.

 

W pierwszej połowie muszę pochwalić swój zespół za dobrą organizację gry. Przejście obrona-atak czy atak-obrona funkcjonowało dobrze i całkiem dobrze wychodził nam także wysoki pressing. Dużo na ten temat rozmawialiśmy dzisiaj przed meczem. Liczyliśmy, że lepiej wejdziemy w drugą połowę. Było nam ciężko przenieść grę na połowę przeciwnika, ale wpływ na to miała duża liczba fauli. Mecz się otworzył, padły dwie piękne bramki, a mieliśmy także dobrą sytuację na 2:1. Nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu, bo przeciwnik był w naszym zasięgu. Powinniśmy wygrać ten mecz, ale też szanujemy ten punkt. Jest to nasz pierwszy punkt w tej lidze i przyjmujemy go z pokorą – mówił po spotkaniu trener Maciej Kuczkowski.

Chojniczanka zagrała w składzie: Wiktor Kowalski – Miłosz Wojciechowski, Szymon Kornatowski, Karol Kowalik, Tomasz Pupka-Lipiński, Maksymilian Nita, Jakub Koniuszy (Jan Zabrocki), Jakub Żywicki (Kacper Korczyc), Fabian Gawroński (Hubert Pawłowski), Szymon Zimnicki, Maciej Mohr (Igor Prasał)

Proudly made by