Do następnego meczu pozostało

Liga Makroregionalna U-19: CWZS Bydgoszcz – Chojniczanka 0:1 (0:0)

Pierwszą wygraną w Lidze Makroregionalnej U-19 odniósł nasz zespół Juniora A1. Chojniczanka pokonała na wyjeździe wicelidera grupy B, CWZS Bydgoszcz 1:0 po golu Adama Stefańskiego w 94 minucie.

 

Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Dużo jakości w naszym zepspole, przełożyło się na grę. Do przerwy, powinniśmy schodzić z przewagą co najmniej dwóch goli. W drugiej odsłonie, było już dużo brzydkiej gry z obu stron. Po naszej stronie, zbyt duża liczba fauli, co przełożyło się na żółte kartki, a w końcówce meczu na czerwoną kartkę dla naszego zawodnika. Kiedy już wszyscy myśleli, że mecz zakończy się kolejnym podziałem punktów, zdobywamy bramkę w 94 minucie. To skutkowało niesamowitą radością całego zespołu. Gratulacje dla drużyny za grę do końca – mówi trener Maciej Kuczkowski.

7. KOLEJKA LIGA MAKROREGIONALNA GR. B: CWZS BYDGOSZCZ – CHOJNICZANKA 0:1 (0:0)
0:1 – Adam Stefański (94')

CHOJNICZANKA: Sebastian Sobolewski – Szymon Kornatowski, Jędrzej Osowski, Jakub Koniuszy (79' Maksymilian Nita), Czesław Raburski, Szymon Zimnicki (86' Hubert Pawłowski), Michał Marszałkiewicz, Kacper Madej, Kacper Sztuka (50' Adam Stefański), Konrad Formela (86' Jan Zabrocki), Maciej Mohr (79' Fabian Gawoński)

 

Proudly made by