Do następnego meczu pozostało

Mateusz Remiszka z profesjonalnym kontraktem

Mateusz Remiszka podpisał profesjonalny kontrakt z naszym klubem. Umowa zawodnika będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o rok. 

Mateusz Remiszka jest kolejnym wychowankiem naszego klubu z profesjonalną umową. Urodzony w 2002 roku zawodnik to jedna z czołowych postaci zespołu rezerw w poprzednim sezonie. Efektem udanego sezonu było zaproszenie przez sztab szkoleniowy na treningi pierwszego zespołu. Remiszka może grać jako boczny lub środkowy pomocnik.

Mateusz to wiodąca postać naszego drugiego zespołu. Swoją pracą, sumiennością i zaangażowaniem zapracował na nagrodę jaką niewątpliwie jest kontrakt o profesjonalne uprawianie piłki nożnej. Chcemy, aby jak najwięcej wychowanków naszego klubu reprezentowało jego barwy stąd decyzja o związaniu się z Mateuszem na najbliższe dwa lata – komentuje dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Mateusz, gratulacje! Trzymamy kciuki za dalszy rozwój i liczymy na kolejne udane występy w żółto-biało-czerwonych barwach. Powodzenia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by