Do następnego meczu pozostało

Nowy projekt – szkoły partnerskie Chojniczanki

Miejski Klub Sportowy „Chojniczanka 1930” oraz działająca w jego strukturach Akademia na podstawie rozmów z wieloma rodzicami, nauczycielami oraz dyrektorami placówek oświaty wychodzi z inicjatywą zrzeszającą wokół siebie lokalne instytucje edukacyjne.

 

Zadaniem projektu jest dążenie do wspólnego wypracowania optymalnych warunków do osiągania celów z zakresu działania na rzecz rozwoju talentów i zainteresowań sportowych dzieci i młodzieży.

Głównymi założeniami współdziałania jest systematyczne podnoszenie efektywności nauczania i szkolenia sportowego, a także realizacja projektów promocyjnych w środowisku lokalnym Partnerów ukierunkowanych na propagowanie rozwoju fizycznego i intelektualnego uczniów.

W ramach projektu instytucje edukacyjne mogą liczyć na szereg korzyści płynących ze współpracy z klubem, m.in. promocji i pomocy w organizacji szkolnych projektów sportowych, doradztwo specjalistyczne w zakresie organizacji klas sportowych oraz patronat klubu nad nimi, czy chociażby bardzo korzystne warunki uczestnictwa grup zorganizowanych w meczach pierwszej drużyny oraz realizacji zamówień zakupu sprzętu sportowego za pośrednictwem Klubu.

 

Proudly made by