Do następnego meczu pozostało

Partnerstwo pomiędzy Chojniczanką a Akademią Młodego Piłkarza Sztum

Po wielu owocnych rozmowach i spotkaniach, przedstawiciele MKS Chojniczanka 1930 S.A. oraz przedstawiciele Akademii Młodego Piłkarza w Sztumie podpisali porozumienie o partnerstwie pomiędzy klubami.

Porozumienie jest efektem dotychczasowych pozytywnych relacji pomiędzy Chojniczanką a Akademią ze Sztumu. Współpraca zakłada obustronny rozwój oraz wymianę wiedzy w obszarze szkolenia, technologii i sportu.

Cieszymy się, że kolejne kluby widzą ścieżkę rozwoju swoich utalentowanych zawodników poprzez szkolenie w Akademii Chojniczanki. Współpraca z Akademią Młodego Piłkarza Sztum stwarza możliwości rozwoju obu klubom. Warto wspomnieć, iż Akademia ze Sztumu świetnie się rozwija i jest przewodnią w powiecie Sztumskim. Wspólnie będziemy działać na rzecz rozwoju zawodników naszych Akademii” – Adam Błaszczak, Dyrektor ds. szkolenia w MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Chojniczanką. Jest to dla nas bardzo duży zaszczyt. Podpisanie tej umowy to ogromna szansa dla naszych podopiecznych, którzy nie tylko sporo się nauczą, ale uzyskają szansę na pracę z najlepszymi w regionie” – Michał Hadrysiak, Akademia Młodego Piłkarza Sztum.

Współpraca pomiędzy klubami obejmie monitoring młodych zawodników Akademii Młodego Piłkarza. Partnerstwo ułatwi także młodym i zdolnym zawodnikom ze Sztumu przejście do młodzieżowych zespołów Chojniczanki. Nasz klub będzie organizował między innymi staże trenerskie, warsztaty i specjalne zajęcia szkoleniowe. Młodzi piłkarze ze Sztumu będą mieli także możliwość udziału w obozach sportowych organizowanych przez nasz klub. Mają także gościć na Mickiewicza 12 przy okazji domowych meczów pierwszej drużyny Chojniczanki.

Witamy Akademię Młodego Piłkarza ze Sztumu w gronie naszych Klubów Partnerskich i życzymy jak najefektywniejszej współpracy.

Proudly made by