Pięciu zawodników z Akademii Piłkarskiej Chojniczanki rozpocznie od poniedziałku treningi z pierwszym zespołem.

Są to:

– środkowy pomocnik Szymon Galikowski (2002) grający w rezerwach Chojniczanki;

– wahadłowy Czesław Raburski (2003) grający w rezerwach Chojniczanki;

– ofensywny pomocnik Kacper Sztuka (2004) grający w rezerwach Chojniczanki i zespole Juniora A1;

– środkowy obrońca Jędrzej Osowski (2004) grający w rezerwach Chojniczanki i zespole Juniora A1;

– wahadłowy Fabian Gawroński (2004) grający w zespole Juniora A1

– Chcemy sprawdzić utalentowaną młodzież z klubowej akademii. Młodzi zawodnicy będą trenować z nami w poniedziałek i wtorek, a w następnych tygodniach w systemie rotacyjnym. Udział w zajęciach pozwoli nam na nabycie odpowiedniej wiedzy o tych zawodnikach, tak żeby część z nich w styczniu mogła rozpocząć przygotowania z zespołem – mówi trener Tomasz Kafarski.