Do następnego meczu pozostało

[PRACA] Poszukujemy trenerów do Akademii Chojniczanki

Zapewnienie właściwych warunków do rozwoju zawodnikom Akademii MKS Chojniczanka 1930 wymaga między innymi nieustannego podnoszenia jakości i kwalifikacji sztabu szkoleniowego, jak i również poszerzania jego grona. Jeżeli chcesz współtworzyć jedną z największych Akademii Piłkarskich w województwie pomorskim – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

 

Akademia MKS Chojniczanka 1930 poszukuje licencjonowanych trenerów do pracy z drużynami młodzieżowymi i dziecięcymi. Ponadto zapraszamy ambitne osoby młode i pasjonatów futbolu do współpracy w funkcji asystentów trenerów.

Od kandydatów do roli trenerów
Wymagamy:
– kwalifikacji trenerskich – licencja UEFA,
– dostępności w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz niektóre weekendy,
– umiejętności nawiązywania relacji z młodzieżą/dziećmi oraz rodzicami,
– chęci dalszego rozwoju,
– wysokiej kultury osobistej, sumienności i odpowiedzialności,
– mile widziane doświadczenie.

Zapewniamy:
– stałe wynagrodzenie uzależnione m.in. od stopnia uprawnień, doświadczenia oraz ilości jednostek treningowych,
– pracę według programu szkolenia bardzo wysoko ocenionego przez PZPN,
– kompletne wyposażenie w sprzęt trenerski,
– wsparcie koordynatora,
– dodatkowe szkolenia i możliwości stażów.

Od kandydatów do roli asystentów trenerów
Oczekujemy:
– ukończonych 18 lat,
– chęci rozwijania swojej wiedzy,
– wysokiej kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność,
Zapewniamy:
– dofinansowania do Kursów UEFA
– możliwość współtworzenia jednej z największych Akademii na Pomorzu,

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: akademia@mkschojniczanka.pl w temacie wiadomości wpisując "Zgłoszenie Trener" oraz swoje imię i nazwisko.
W zgłoszeniu prosimy także o zawarcie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
Przekazane dane będą administrowane przez MKS "Chojniczanka 1930" S.A. z siedzibą w Chojnicach przy ulicy Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice. Każdemu aplikującemu przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetrwarzania, a także prawo do do wniesienia sprzeciwu wobec przetrwarzania i prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest możliwe w każdej chwili, w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail na adres: sekretariat@mkschojniczanka.pl.
Dane zbierane w procesie rekrutacji, na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, zostaną wykorzystane wyłącznie w tym procesie rekrutacji. Termin przetrwarzania danych osobowych to okres rekrutacji, przy czym nie dłużej niż do 01.12.2022 r.
Zakres danych osobowych, o których mowa powyżej obejmuje:
imię i nazwisko
datę urodzenia
miejsce zamieszkania
wykształcenie
przebieg dotychczasowego zatrudnienia
Obowiązek ujawnienia danych stanowi warunek zawarcia ewentualnej umowy i niepodanie powyższych danych skutkować będzie brakiem możliwości ubiegania się o pracę. Każdej aplikującej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych, tj. PUODO

Proudly made by