Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń (1-2 maja)

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

III LIGA

Mateusz Cegiełka (Sokół Kleczew) – Wyszedł w pierwszym składzie Sokoła na mecz z Bałtykiem Koszalin i rozegrał 72 minuty. Sokół wygrał 4:0 i zajmuje najwyższe miejsce (9) w grupie spadkowej 3 Ligi grupie 2.

Stanisław Wędzelewski (Sokół Kleczew) – Wszedł w 72 minucie meczu z Bałtykiem zmieniając Mateusza Cegiełkę.

Oskar Frygier (Kotwica Kołobrzeg) – Mecz z Unią Janikowo rozpoczął na ławce rezerwowych i na placu gry pojawił się tuż po przerwie. Kotwica przegrała 2:1 i zajmuje 11 miejsce w tabeli 3 Ligi grupy 2.

Mateusz Tomaszewski (ROW Rybnik) – Rozegrał cały mecz z LKS-em Goczałkowice. ROW zremisował 1:1 i zajmuje 15 miejsce w tabeli 3 Ligi grupy 3 utrzymując przewagę jednego punktu nad strefą spadkową.

IV LIGA

Mateusz Borowski (Gedania Gdańsk) – Rozpoczął mecz w pierwszym składzie i spędził na boisku 76 minut. Gedania zremisowała bezbramkowo z Gromem Nowy Staw. Gedania plasuje się na 4 miejscu w tabeli IV Ligi RWS Investment Group i ma pewny udział w grupie mistrzowskiej.

ROZGRYWKI JUNIORSKIE

Szymon Michalski (Warta Poznań) – Cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Warta mierzyła się w derbowym pojedynku z Lechem Poznań i przegrała 2:1. Warta w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 w grupie B zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Jakub Oleksiewicz (UKS Lotos Gdańsk) – W ubiegłym tygodniu Kuba otrzymał powołanie na zgrupowanie konsultacyjne reprezentacji Polski U-15. W ostatniej kolejce rozegrał pełne 90 minut w pojedynku z AP Pogoń Szczecin. Jego zespół – UKS Lotos Gdańsk przegrał 2:0 i po tej kolejce plasuje się na 4 pozycji w tabeli grupy B Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by