Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń (24-25 kwietnia)

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

III LIGA

Mateusz Cegiełka (Sokół Kleczew) – Rozegrał 75 minut w meczu z Mieszkiem Gniezno. Sokół wygrał 3:1 i zajmuje najwyższe miejsce (9) w grupie spadkowej 3 Ligi.

Stanisław Wędzelewski (Sokół Kleczew) – Wszedł w 75 minucie meczu z Mieszkiem zmieniając Mateusza Cegiełkę.

Oskar Frygier (Kotwica Kołobrzeg) – Pojawił się na boisku w 70 minucie meczu z Bałtykiem Koszalin. Kotwica wygrała 1:0 i zajmuje 10 miejsce w tabeli 3 Ligi grupy 2.

Mateusz Tomaszewski (ROW Rybnik) – Popularny „Maja” to podstawowy zawodnik ROW-u. W ostatni weekend rozegrał 80 minut w meczu z GKS-em Pniówek Pawłowie. ROW przegrał 1:2 i zajmuje 15 miejsce w tabeli 3 Ligi grupy 3 mając przewagę jednego punktu nad strefą spadkową.

IV LIGA

Mateusz Borowski (Gedania Gdańsk) – W miniony weekend zadebiutował w barwach Gedanii Gdańsk rozgrywając 90 minut w meczu przeciwko swojemu byłemu klubowi – Gwieździe Karsin. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Gedania plasuje się na 5 miejscu w tabeli IV Ligi RWS Investment Group.

ROZGRYWKI JUNIORSKIE

Szymon Michalski (Warta Poznań) – Wyszedł w podstawowym składzie Warty na mecz z Pogonią Szczecin i rozegrał 87 minut. Spotkanie zakończyło się wygraną „Portowców” 5:1. Warta gra w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 w grupie B i zajmuje 8 miejsce w tabeli.

Jakub Oleksiewicz (UKS Lotos Gdańsk) – Rozegrał cały mecz przeciwko AP Reissa Poznań i zdobył 2 bramki. UKS Lotos zremisował to spotkanie 3:3. Zespół Kuby gra w Centralnej Lidze Juniorów U-15 grupie B i zajmuje 2 miejsce w tabeli.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by