Do następnego meczu pozostało

Raport z wypożyczeń (8-9 maja)

Jak w miniony weekend spisywali się zawodnicy wypożyczeni z Chojniczanki do innych klubów.

III LIGA

Mateusz Cegiełka (Sokół Kleczew) – Rozpoczął mecz w pierwszym składzie Sokoła i rozegrał 75 minut. Sokół wygrał z Unią Janikowo 3:1 i wciąż zajmuje najwyższe miejsce (9) w grupie spadkowej 3 Ligi grupie 2.

Stanisław Wędzelewski (Sokół Kleczew) – Wszedł w 75 minucie meczu z Unią Janikowo zmieniając Mateusza Cegiełkę.

Oskar Frygier (Kotwica Kołobrzeg) – Nie znalazł się w kadrze meczowej Kotwicy na spotkanie z Jarotą Jarocin

Mateusz Tomaszewski (ROW Rybnik) – Wyszedł w pierwszym składzie na mecz przeciwko Polonii Stal Świdnica i spędził na boisku 77 minut. ROW zremisował 0:0 i zajmuje 15 miejsce w tabeli 3 Ligi grupy 3 z przewagą dwóch punktów nad strefą spadkową.

IV LIGA

Mateusz Borowski (Gedania Gdańsk) – Rozegrał cały mecz ze Stolemem Gniewino i zdobył kontaktową bramkę w 31 minucie spotkania. Gedania przegrała 4:2 i po rundzie zasadniczej zajmuje 5 miejsce w tabeli IV Ligi RWS Investment Group.

ROZGRYWKI JUNIORSKIE

Jakub Oleksiewicz (UKS Lotos Gdańsk) – Wyszedł w podstawowym składzie na mecz z FASE Szczecin i rozegrał 68 minut. Jego drużyna wygrała 2:1 i zajmuje 2 miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów U-15 grupa B.

Proudly made by