Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Chojniczanka II – Sparta Sycewice 3:1 (1:1)

Rezerwy Chojniczanki zgarnęły komplet punktów na inaugurację sezonu 2022/23 w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. Podopieczni trenera Piotra Kieruzela pokonali Spartę Sycewice 3:1 po golach Rafała Majtyki, Marcina Trojanowskiego i Czesława Raburskiego.

 

– Mecz wyglądał w dużej mierze tak jak się tego spodziewałem. Linię środkową tworzyli zawodnicy schodzący z pierwszego zespołu, grający praktycznie pierwszy raz w takim ustawieniu. W połączeniu z zawodnikami drugiego zespołu, potrzeba było czasu na zgranie i złapanie automatyzmów. W pierwszej połowie momentami niepotrzebnie wdawaliśmy się w grę, której nie chcemy, czyli zbyt dużo gry długim podaniem i zbyt dużo niedokładności. Zdecydowana poprawa nastąpiła po przerwie. Ostatni kwadrans gralismy w osłabieniu, zmusiło to nas do korekty ustawienia, jednak mimo to udało nam się podwyższyć wynik – komentował po spotkaniu trener Chojniczanki II, Piotr Kieruzel.

1. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: CHOJNICZANKA II – SPARTA SYCEWICE 3:1 (1:1)
1:0 – Rafał Majtyka (15' – asysta: Marcin Trojanowski)
1:1 – (25')
2:1 – Marcin Trojanowski (57' – z rzutu karnego)
3:1 – Czesław Raburski (89' – asysta: Adam Stefański)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Kacper Madej, Rafał Majtyka, Jędrzej Osowski – Szymon Stróżyński, Konrad Formela (75’ Adam Stefański), Mateusz Cegiełka, Szymon Zimnicki (62’ Czesław Raburski) – Antoni Prałat (62’ Kacper Sztuka), Marcin Trojanowski, Mateusz Koniuszy (55’ Jeremiasz Grela)

fot. Wojciech Piepiorka / Weekend FM

Proudly made by