Do następnego meczu pozostało

Rezerwy grają dalej, Junior A1 odpada po rzutach karnych

W grze o Puchar Polski na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej została już tylko druga drużyna Chojniczanki. Zespół trenera Piotra Ciołkowskiego rozbił we wtorek Meteora Pinczyn aż 8:0. Swoją przygodę na czwartej rundzie zakończył zespół Juniora A1, który przegrał z Gwiazdą Karsin po rzutach karnych.

 

METEOR PINCZYN – CHOJNICZANKA II 0:8 (0:3)
Gole: Jakub Hoffmann 4x, Szymon Zimnicki, Kacper Sztuka, Mateusz Tomaszewski, Mateusz Remiszka

Chojniczanka II zagrała w składzie: Sobolewski – Majtyka (55' Osowski), Gajda, Ryfa – Zimnicki, Tomaszewski, Sztuka, Kręcki (64' Remiszka), Galikowski, Raburski (75' Kołtonowski) – Hoffmann

CHOJNICZANKA III (JUNIOR A1) – GWIAZDA KARSIN 2:2 (1:1) RZ.K 1:3
Gole: Jakub Koniuszy, Nikodem SIkora

Chojniczanka Junior A1 zagrała w składzie: Lepak – Pawłowski (64' Remus), Kowalik, Pupka-Lipiński, Koniuszy, Gawroński, Sikora (80' Zabrocki), Rzepiński (110' Kowalski), Kornatowski, Żywicki, Radtke (89' Wojciechowski)

Proudly made by