Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Przegrywamy w Sycewicach

Przegraną 2:1 zakończył się wyjazdowy mecz Chojniczanki ze Spartą Sycewice podczas 32. kolejki IV Ligi Pomorskiej.

Nasz zespół rozegrał mecz w okrojonym – ze względu na kontuzje – składzie. Pomimo tego, zawodnicy Chojniczanki prezentowali się lepiej od swojego rywala, jednak spotkanie zakończyło się porażką, a decydujący gol padł w 86 minucie rywalizacji.

„Nie ma się czego wstydzić. Byliśmy dobrze grającym zespołem, chcącym nieustannie atakować. Niestety nie zawsze zespół grający lepiej wygrywa. Pojechaliśmy do Sycewic w okrojonym składzie i mimo wszystko nie pozostawiliśmy po sobie złego wrażenia. Niestety, decydujący gol padł w ostatnich minutach meczu. Cieszymy się jednak z debiutów kolejnych zawodników naszej Akademii. Swoją szansę w tym spotkaniu otrzymali chłopcy z rocznika 2007: Jakub Kaczyński oraz Mateusz Paprocki” – powiedział po meczu trener rezerw Tomasz Fojut.

32. kolejka IV Ligi Pomorskiej: Sparta Sycewice – Chojniczanka Chojnice 2:1

1:0 – Żuber (32’)

1:1 – Lemańczyk (76’)

2:1 – Kopciński (89’)

Chojniczanka II: Dawid Lic, Oskar Klessa, Rafał Majtyka, Jakub Romanik, Mateusz Meyer, Paweł Szapiel, Miłosz Detmer (76′ Jakub Kaczyński), Matuesz Kołtonowski, Kacper Madej (61′ Mateusz Paprocki), Filip Lemańczyk, Filip Mosek

Proudly made by