[REZERWY] Rezerwy przegrywają z Arką II Gdynia

Drugi zespół Chojniczanki w niedzielę 10 marca uległ drugiemu zespołowi Arki Gdynia, przegrywając 1:0. Mecz 19. kolejki IV Pomorskiej Ligi został rozegrany na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

Spotkanie od samego początku było wyrównane, jednak to gospodarze strzelili decydującą bramkę w 76 minucie. Jej autorem był Bartosz Rymaniak, który wykorzystał błąd naszego zawodnika. Pomimo przegranej, trener Tomasz Fojut jest pełen optymizmu przed kolejnym meczem.

„Zagraliśmy z bardzo mocnym przeciwnikiem, który w meczu przeciwko nam wzmocnił się kilkoma zawodnikami pierwszego zespołu. Początek spotkania był bardzo wyrównany — pokusiłbym się o stwierdzenie, że delikatnie na naszą korzyść — ale niestety byliśmy za mało konkretni pod bramką przeciwnika. Zdarzały nam się proste błędy indywidualne, po których przeciwnik stwarzał sytuacje. Bramkę straciliśmy po indywidualnym błędzie zawodnika, który powinien w tej sytuacji zachować się o wiele lepiej. Podsumowując, mecz stał na wysokim poziomie i był bardzo wyrównany. Mimo wszystko wracamy do Chojnic pełni optymizmu przed kolejnym meczem ligowym”.

Kolejny mecz nasze rezerwy rozegrają z Powiślem Dzierzgoń 17 marca o 20:00. Rywal naszych rezerw zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli.

19. kolejka IV Pomorskiej Ligi Arka II Gdynia — Chojniczanka II

1:0 Bartosz Rymaniak (76′)

Chojniczanka II: Jakub Lepak, Rafał Majtyka (66′ Oskar Klessa), Maciej Kiełkucki (56′ Filip Mosek), Jakub Romanik, Marcin Trojanowski, Jakub Chudziak, Mateusz Meyer, Kacper Skonieczny (81′ Paweł Szapiel), Sebastian Szczytniewski (56′ Filip Lemańczyk), Miłosz Detmer (81′ Mateusz Kołtonowski), Tomasz Boczek