[REZERWY] Wygrywamy ze Startem Miastko

Nie tylko pierwsza drużyna wygrała swoje niedzielne spotkanie, ale również nasze rezerwy przywiozły do domu 3 punkty. Chojniczanka II pokonała Start Miastko 0:1.

Niedzielne spotkanie przebiegało dość spokojnie, a obie drużyny przez cały czas gry nie potrafiły znaleźć sposobu na pokonanie swojego przeciwnika. Wszystko rozegrało się w doliczonym czasie gry. Końcowe minuty meczu zakończyły się wykluczeniem piłkarzy obu ekip. Czerwoną kartkę zobaczyli Błażej Kłonczyński ze Startu Miastko oraz Jakub Romanik.

Jak przyznaje trener Tomasz Fojut, chciałby on jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się na następnym meczu.

„Dzisiejszy mecz nie był wielkim widowiskiem. Jeżeli chodzi o naszą grę, to chciałbym jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu. Wielu czwartoligowców ogranicza się do prostej gry, unikając błędów i grając bezpośrednio. Musimy lepiej reagować na takie sytuacje. Mimo wszystko bardzo cieszymy się z wygranej, ponieważ mentalnie na pewno to zwycięstwo było nam bardzo potrzebne. Cieszę się również z powodu tego, że w naszej ekipie zadebiutował Filip Spirka (rocznik 2008)”.

23. kolejka IV Ligi Pomorskiej

Start Miastko — Chojniczanka II Chojnice 0:1

0:1 Marcin Trojanowski (95’)

Chojniczanka II: Jakub Lepak, Oskar Klessa (46′ Szymon Kornatowski), Rafał Majtyka, Maciej Kiełkucki (38′ Mateusz Kołtonowski), Jakub Romanik, Marcin Trojanowski, Jakub Chudziak (67′ Filip Spirka), Mateusz Meyer, Miłosz Detmer (46′ Filip Lemańczyk), Jakub Żywicki, Filip Mosek (85′ Paweł Szapiel)