Do następnego meczu pozostało

Ruszyły treningi sekcji piłki ręcznej

W poniedziałek 28 lutego na sali Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach odbył się pierwszy trening drużyny sekcji piłki ręcznej.

 

Na pierwszych zajęciach zjawiło się 25 osób! Mimo napływających w międzyczasie zgloszeń, była to ogromna niespodzianka, a odzew zainteresowania tą dyscypliną przerósł nasze oczekiwania, co tylko potwierdziło sensowność naszej inicjatywy.

Drużyna piłki ręcznej Chojniczanki ma się składać z zawodników i zawodniczek z roczników 2011 i 2012. Początkowo treningi odbywają się dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Chętnych do rozpoczęcia gry w piłkę ręczną w Chojniczance, zapraszamy do kontaktu z trenerem Arturem Jasterem pod numerem telefonu 787 979 605.

W przypadku utrzymania tego tempa napływania zgłoszeń, będziemy podejmować temat podziału na grupy.

                                  

                                     

                                     

                                      

Proudly made by