Do następnego meczu pozostało

Startują treningi najmłodszej grupy w Akademii – rocznik 2017

W naszej Akademii przed nowym sezonem doszło do kilku zmian jeśli chodzi o kadrę szkoleniową.

 

Jedną z nich jest objęcie przez trenera Sławomira Jankowskiego funkcji pierwszego trenera przy obu rocznikach kategorii Skrzat, czyli 2016 i 2017. Funkcję drugiego trenera będzie z kolei pełnił trener Maciej Kuczkowski. Już dzisiaj zapraszamy dzieci z roczników 2016 i 2017 na pierwsze treningi najmłodszej kategorii wiekowej w naszym Klubie!
Więcej informacji tel. 504 319 930.

Najważniejsze dla nas jest wzbudzenie wśród dzieci pasji do sportu i sprawienie by aktywność fizyczna przynosiła im radość. Staramy się jednocześnie podnosić ich poziom zdolności koordynacji i koncentracji. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (UEFA A i UEFA B). Prowadzone są zgodnie z autorskim programem szkolenia naszego Klubu, który został bardzo wysoko oceniony podczas weryfikacji przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Proudly made by