Do następnego meczu pozostało

Tomasz Mikołajczak gościem „Przedszkola Chojniczanki”

W poprzednią sobotę zainaugurowała kolejna edycja zajęć pod nazwą "Przedszkole Chojniczanki". Niesprzyjająca pogoda nie powstrzymała trenera Artura Domerackiego przed przeprowadzeniem pierwszych zajęć! Wszystkim obecnym dziękujemy za wspólną zabawę.

 

W sobotę 28 maja odbędzie się kolejny trening w ramach "Przedszkola Chojniczanki". Obiecaliśmy wykwalifikowanych trenerów i słowa dotrzymujemy. Najbliższe zajęcia poprowadzi trener Sławomir Jankowski i gość specjalny – Tomasz Mikołajczak, który w trakcie znakomitego sezonu dokończył także kurs trenerski i dzisiaj jest świeżo upieczonym szkoleniowcem.

Początek zajęć o godzinie 12:00 na boisku Orlik przy ulicy Jedności 1A w Chojnicach.

Przedszkole Chojniczanki to projekt bezpłatnych zajęć sportowych dla najmłodszych, które prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2017 i 2018 z całego regionu. Na zajęciach są mile widziane również dzieci z rocznika 2016, które nie uczestniczą w zajęciach organizowanych przez klub dla tej kategorii wiekowej.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerami: 504-319-930 i 884-853-444.

Proudly made by