Do następnego meczu pozostało

Trzech zawodników rezerw trenuje z pierwszym zespołem

Zawodnicy rezerw Chojniczanki, Szymon Galikowski, Kacper Sztuka i Szymon Zimnicki trenują w tym tygodniu z pierwszym zespołem. Wyróżniający się młodzi zawodnicy Akademii Chojniczanki zostali zaproszeni przez trenera Tomasza Kafarskiego na zajęcia naszej pierwszej drużyny.

 

Szymon Galikowski (rocznik 2002) jest środkowym pomocnikiem. W drużynie rezerw już od dwóch sezonów jest jednym z kluczowych zawodników.
Kacper Sztuka (rocznik 2004) to ofensywny środkowy pomocnik. Szymon Zimnicki (rocznik 2004) gra jako wahadłowy. Obaj, w rundzie jesiennej wywalczyli z drużyną Juniora A1 awans do Ligi Makroregionalnej U-19. Już wcześniej debiutowali w drugim zespole, ale dopiero od rundy wiosennej mogą liczyć na grę w większym wymiarze czasowym.

Powodzenia!

Proudly made by