Do następnego meczu pozostało

Warsztaty trenerów akademii z trenerem mentalnym

W środę odbyły się warsztaty dla trenerów naszej Akademii prowadzone przez Pawła Frelika – trenera mentalnego pracującego z pierwszą drużyną „Żółto-biało-czerwonych”, a przez lata współpracującego m.in. z reprezentacją Polski za czasów selekcjonera Adama Nawałki oraz z ekstraklasowymi klubami takimi jak Raków Częstochowa, Wisła Płock czy Lech Poznań.
 

Podczas spotkania omówione zostały trudności, z którymi na co dzień mierzą się trenerzy drużyn Akademii, przedstawione zostały mechanizmy psychologiczne i społeczne, które zaobserwować można wśród zawodników młodzieżowych oraz zaprezentowane zostały przykładowe narzędzia za pomocą których trenerzy będą mogli na nie reagować.

To było bardzo wartościowe i ciekawe spotkanie. Myślę, że każdy z trenerów wyniesie z niego dodatkową wiedzę, która podniesie jakość szkolenia w naszej Akademii nie tylko w aspekcie mentalnym – podsumował spotkanie koordynator ds. szkolenia Adam Błaszczak
Proudly made by