Do następnego meczu pozostało

Zapraszamy na Dni Otwarte Akademii Piłkarskiej Chojniczanki!

W dniach 28 czerwca – 2 lipca odbędą się Dni Otwarte Akademii Piłkarskiej Chojniczanki, na które zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2007-2014, chcące spróbować swoich sił na treningach piłkarskich pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Otwarte treningi będą idealną okazją do sprawdzenia jak wyglądają jednostki treningowe prowadzone przez trenerów poszczególnych roczników, a także mogą być początkiem świetnej przygody podczas której młodzi adepci i adeptki futbolu rozwiną swoje zdolności oraz zawiążą nowe znajomości.

Treningi grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Chojniczanki odbywają się przede wszystkim na Boisku Nowych Nadziei „Modrak”, ale również na innych chojnickich obiektach sportowych. Informacji o zajęciach poszczególnych roczników udzielają trenerzy danej kategorii wiekowej.

Na Dni Otwarte zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki z roczników 2007-2014. Mając na uwadze rosnące zainteresowanie treningami wśród dziewcząt, w czwartek 1 lipca na Stadionie przy Mickiewicza odbędzie się trening właśnie dla dziewcząt z roczników 2010-2012 dla których już od sierpnia utworzona zostanie nowa grupa treningowa. Poniżej szczegółowy harmonogram.

Zainteresowanych udziałem w Dniach Otwartych prosimy o wypełnienie KARTY UDZIAŁU i wysłanie ich na adres akademia@mkschojniczanka.pl lub przekazanie trenerowi przed treningiem.

KARTA UDZIAŁU DO WYPEŁNIENIAPobierz

Proudly made by