Zespół Juniora A1 odebrał gratulacje w ratuszu (FOTO)

We wtorek 9 listopada zespół Juniora A1 Chojniczanki gościł w chojnickim ratuszu, gdzie na zawodników i trenera czekały gratulacje od burmistrza Arseniusza Finstera i wiceburmistrza Adama Kopczyńskiego.

Cała drużyna, która w poprzednim tygodniu uzyskała awans do Makroregionalnej Ligi Juniorów U-19 została ugoszczona w sali obrad ratusza. Oprócz gratulacji, Burmistrz Chojnic przekazał także dobre wiadomości odnośnie modernizacji Modraka, na którym swoje mecze i treningi odbywa większość zespołów Akademii Chojniczanki. Już w najbliższych tygodniach wymieniona zostanie sztuczna nawierzchnia Modraka, a kolejną inwestycją na obiekcie przy ulicy Bałtyckiej będzie powstanie dodatkowego boiska.

Przypomnijmy, że zespół Juniora A1 zwyciężył rozgrywki w I Lidze wojewódzkiej w grupie 1, co pozwoliło na awans do fazy barażowej. Tam Chluba Grodu Tura pewnie rozprawiła się z Bałtykiem Gdynia 6:0 i 2:0. Chojniczanka będzie jednym z dwóch reprezentantów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Makroregionalnej Lidze Juniorów U-19. Zwycięzcą drugiego meczu barażowego została Lechia Gdańsk.

LISTA WYRÓŻNIONYCH ZAWODNIKÓW

1. LEPAK JAKUB