Do następnego meczu pozostało

Zespoły Akademii z roczników 2009, 2011 i 2012 zagrają na Wrocław Winter Cup

Trzy roczniki Akademii Chojniczanki – 2009, 2011 i 2012 zagrają na mocno obsadzonym turnieju Wrocław Winter Cup.

 

Wrocław Winter Cup 2022 to druga edycja największych zimowych rozgrywek piłki nożnej w Europie. Do rywalizacji staną zawodnicy z dziecięcych i młodzieżowych drużyn U8 – U15. W turnieju weźmie udział 150 zespołów z 6 państw. Wśród nich m.in. Sparta Praga, Bohemians Praga, Slovan Liberec, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin czy Jagiellonia Białystok.

Turniej zostanie rozegrany 26 i 27 lutego.

W kategorii U-10, Chojniczanka trafiła do grupy D gdzie zagra z GOL Kamieniec Ząbkowicki, MKS Siechnice, Chemikiem Police i Ślęzą Wrocław.
W kategorii U-11, Chojniczanka zagra w grupie C z KDYSH Champion Kyiv, Śląskiem Wrocław, Kotwicą Kołobrzeg i Pogonią Oleśnica.
W kategorii U-13, Chojniczanka zmierzy się w grupie B z Jagiellonią Białystok, FC Wrocław Academy, AP Reissa Poznań, Unią Swarzędz i Olimpic Wrocław.

Naszym celem jest podjęcie rywalizacji z najlepszymi zespołami w kraju. Przede wszystkim jednak liczy się dobra zabawa. Poziom jest bardzo wysoki, co widac zresztą po zespołach, które zagrają na tym turnieju – mówi koordynator Akademii Chojniczanki, Adam Błaszczak.

Trzymamy kciuki za występy naszych młodych zawodników!

Proudly made by