Do następnego meczu pozostało

Zmarł Artur Skiba

Z wielkim smutkiem informujemy, że w wieku 51 lat zmarł Artur Skiba. Nasz klub reprezentował przez wiele lat na boisku jako bramkarz, a w późniejszych latach pracował jako trener grup młodzieżowych. Ostatnio prowadził drużynę Trampkarza C1 i był asystentem trenera Piotra Kieruzela w drużynie rezerw.
 

Artur Skiba urodził się 7 lipca 1970 roku w Chojnicach. W 1984 roku rozpoczął grę w Chojniczance u trenera Janusza Fabicha. Od 1986 roku grał w seniorach u trenera Ryszarda Synoradzkiego. W 1992 roku z trenerem Markiem Wielewickim wywalczył awans do III Ligi. Grę w Chojniczance zakończył w 1995 roku, by po roku występować w Tęczy Brusy i Jantarze Pawłowo. Od 2009 roku rozpoczął pracę w Chojniczance jako trener grup młodzieżowych, szkolił także młodych bramkarzy. Jednym z większych sukcesów w czasie pracy w Akademii Chojniczanki, był awans z zespołem kategorii Juniora A1 do rozgrywek Ligi Makroregionalnej.

Cała żółto-biało-czerwona społeczność MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnie złożyć rodzinie i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.
 
fot. tytułowe – Monika Smól / Gazeta Pomorska
pozostałe zdjęcia – fotografie z klubowego archiwum.
Proudly made by