Do następnego meczu pozostało

Akademia Techniki klubem partnerskim Chojniczanki!

MKS Chojniczanka 1930 S.A. i Akademia Techniki podpisały porozumienie o współpracy. W ramach tej umowy więcborska Akademia dołączyła do grona klubów biorących udział w projekcie Chojniczanki. Współpraca Chluby Grodu Tura z Klubami Partnerskimi ma na celu rozwój w zakresie szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży oraz promocja aktywności fizycznej wśród lokalnych społeczności.

Zawarta umowa określa warunki wzajemnych działań i prowadzenia wspólnych projektów dotyczących drużyn młodzieżowych. Na jej mocy Akademia Techniki może liczyć na szereg korzyści, które w dalszej perspektywie stanowić będą ich przewagę na tle lokalnej konkurencji. Współpraca opierać się będzie na wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy trenerami, monitoringu zawodników Klubu Partnerskiego pod kątem dołączenia do struktur Akademii Chojniczanki oraz wspólnych inicjatywach o charakterze promocyjnym i społecznym.

Akademia Techniki to projekt skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat, chcących rozwijać swoją piłkarską pasję. Założycielem więcborskiej szkółki jest Bartosz Wojtaszewski, który jako zawodnik reprezentował barwy takich klubów jak Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda czy Dolcan Ząbki. Od paru lat poświęca się pracy z dziećmi i młodzieżą w Więcborku. Głównym polem działalności są zajęcia indywidualne nakierunkowane na poprawę sprawności i koordynacji ogólnej, a szczególny nacisk kładziony jest na aspekty techniki i taktyki indywidualnej. Zajęcia treningowe prowadzone są w małych grupach, w bardzo dobrych warunkach, na płycie boiska z naturalną nawierzchnią. Wszystkim dzieciom i młodzieży z Więcborka i okolic, zainteresowanym rozwijaniem swoich umiejętności polecamy udział w zajęciach Akademii Techniki.

Więcej informacji: akademiatechnikibw@gmail.com lub nr tel. 601 218 967

Od pewnego czasu prowadziliśmy rozmowy na temat tego jak wyobrażamy sobie naszą współpracę. Cieszę się, że udało się nam dojść do porozumienia, które w przekonaniu obu stron będzie przynosić największe korzyści dla dzieci i młodzieży, będących naszymi podopiecznymi. Wspólnie z trenerem Bartoszem Wojtaszewskim mamy spójne poglądy w wielu aspektach szkoleniowych, co pozwala nam zakładać, że będzie to bardzo owocne partnerstwo. Akademia Techniki jest stosunkowo młodym projektem, jednak zaangażowanie trenera Wojtaszewskiego w rozwój swojej Akademii, serce do piłki nożnej i jego wizja projektu to potężna wartość dla lokalnej społeczności i mogą stanowić wzór dla tego rodzaju przedsięwzięć. Chcąc docenić te walory organizacji – zdecydowaliśmy się zaproponować stałą współpracę, w której mamy nadzieję dołożyć swoją cegiełkę do dalszego rozwoju Akademii Techniki Bartosza Wojtaszewskiego. Jesteśmy dumni, że kolejny podmiot zdecydował się na zawarcie partnerstwa z Chojniczanką, bowiem stanowi to dobry prognostyk dla wzmacniania naszej pozycji lidera akademii sportowych w regionie – mówi Adam Błaszczak, koordynator do spraw szkolenia Akademii MKS Chojniczanka 1930.

Podpisanie partnerstwa z Chojniczanką to zdecydowany krok naprzód dla Akademii. Rozmowy rozpoczęliśmy blisko 3 miesiące temu jednak od początku zmierzały w tym samym kierunku i przyświecał nam ten sam cel – dobro zawodników. Swoboda w rozmowie i świadomość, że patrzymy podobnie na piłkę sprawiły, że szybko zrozumiałem iż Chojniczanka będzie najlepszym miejscem do dalszego rozwoju podopiecznych w tym regionie. Cieszę się z dołączenia do piłkarskiej rodziny Chluby Grodu Tura i tym samym dziękuję za zaufanie – mówi Bartosz Wojtaszewski, założyciel i trener Akademii Techniki.

Zachęcamy akademie, kluby i szkółki piłkarskie do nawiązania współpracy i przystąpienia do projektu Klubów Partnerskich Chojniczanki.
akademia@mkschojniczanka.pl
nr tel. 730-720-497

Proudly made by