Do następnego meczu pozostało

Akcja Onko-Mikołaje wciąż trwa

Nasza akcja zbiórki zabawek dla dzieci z bydgoskiej onkologii wciąż trwa. Do tej pory udało się zakupić i zebrać sporo prezentów (na zdjęciu), ale wiemy, że stać nas na jeszcze więcej. Razem możemy sprawić uśmiech na twarzach małych bohaterów. Dołączcie do nas.

Przypomnijmy, że ta wyjątkowa inicjatywa, to zbiórka nowych zabawek dla dzieci przebywających na Oddziale Onkologii w bydgoskim szpitalu. Będą to prezenty, które zostaną przygotowane na zbliżające się Mikołajki. Czas spędzony w szpitalu jest trudny, zwłaszcza dla najmłodszych, którzy walczą z chorobą. Dlatego chcemy sprawić, aby ich pobyt był choć trochę radosny i pełen kolorów.

Co możemy zrobić? Kupujemy nowe zabawki, które mogą umilić czas dzieciom na oddziale. Zabawki powinny być łatwe do dezynfekcji i bezpieczne dla dzieci w różnym wieku. Są to m.in: klocki LEGO, puzzle dla małych i dużych, kolorowanki antystresowe, pluszaki, gry edukacyjne, zabawki dla niemowląt. Mogą to być także inne prezenty jak koce, książki dla młodzieży, zestawy kosmetyków, poduszki, słuchawki, powerbanki, głośniki, kubki termiczne, zestawy artystyczne, musy, woda, chusteczki nawilżane.
Akcja „Onko-Mikołaje” zostaje przeprowadzona we współpracy ze Stowarzyszeniem Uśmiech Nadziei Dzieciom.

Akcja Onko-Mikołaje trwa do ostatniego ligowego meczu w tym roku (ŁKS II Łódź, sobota 02.12, 14:30). Prezenty można przynosić do Strefy Kibica Chojniczanki, siedziby klubu przy ulicy Adama Mickiewicza 12 do biura numer 202 oraz w dniu meczu na stadionie.

Proudly made by