Aleksander Borowiak sędzią meczu ze Śląskiem II Wrocław

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski. Arbitrem głównym spotkania Chojniczanka – Śląsk II Wrocław będzie Aleksander Borowiak z Poznania.

Asystentami na linii będą Rafał Brieger oraz Mariusz Borkowski.

Dla Aleksandra Borowiaka będzie to pierwszy mecz z udziałem Chojniczanki jaki poprowadzi. Wcześniej był arbitrem głównym w meczach 3 Ligi, a w tym sezonie jest już wyznaczany na spotkania 2 Ligi.

RUNDA WSTĘPNA FORTUNA PUCHAR POLSKI

8 sierpnia (wtorek):

Znicz Pruszków – Górnik Polkowice, godz. 17:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
KKS Kalisz – GKS Jastrzębie, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).

9 sierpnia (środa):

Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków, godz. 16:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg, godz. 16:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca, godz. 17:00, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).
Wisła Puławy – Hutnik Kraków, godz. 18:00, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce).
Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław, godz. 19:30, sędzia: Aleksander Borowiak (Poznań).
Motor Lublin – Lech II Poznań, godz. 19:30, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).

10 sierpnia (czwartek):

Polonia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg, godz. 20:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).