Do następnego meczu pozostało

Analiza bukmacherska: Czy Chojniczanka awansuje do 1 Ligi?

Chojniczanka ma jeden cel – awansować do 1 ligi. Czy drużynie z Pomorza uda się uniknąć baraży? Eksperci z firmy bukmacherskiej eWinner typują!

 

Chojniczanka Chojnice z awansem? Kursy u bukmachera
Chojniczanka Chojnice świetnie zakończyła rundę jesienną w eWinner 2. lidze. Drużyna pod wodzą Tomasza Kafarskiego w ostatnim 5 spotkaniach, żadnego nie przegrała (zaledwie jeden remis) i znajduje się aktualnie na 2. miejscu tabeli. Strata do lidera, czyli Stali Rzeszów to 7 punktów. Z kolei po piętach ekipie z Pomorza depcze Ruch Chorzów – między drużynami jest dwupunktowa różnica.

Czy Chojniczanka Chojnice zostanie Mistrzem eWinner 2 Ligi? Analitycy z firmy bukmacherskiej eWinner nie są tutaj przekonani. Kurs wynosi 10.00. Większe szanse daje się Stali Rzeszów (kurs 1.08). Bukmacherzy nie mają jednak wątpliwości, że Chojniczanka będzie w TOP 2. Tutaj kurs wynosi 2.00. Pamiętajmy, że drugie miejsce jest premiowane bezpośrednim awansem, więc walka będzie tutaj zacięta.

Zakłady bukmacherskie na polskie rozgrywki
W poprzednim sezonie Chojniczanka walczyła w barażach o I ligę, jednak w I rundzie uległa drużynie Skra Częstochowa, która ostatecznie wywalczyła awans do rozgrywek o poziom wyżej. Kto z kolei jest faworytem w przypadku I ligi? Tutaj bezapelacyjnie przewodzi Miedź Legnica – kurs na to, że uplasują się na pierwszym miejscu, wynosi 1.65. Tuż za nami jest Widzew Łódź, jednak tutaj eksperci uważają, że Widzewiacy nie prześcigną rywali z Legnicy. Kurs na to, że zostaną Mistrzami I ligi wynosi 2.75.

Więcej kursów i zakładów bukmacherskich można sprawdzać regularnie i na bieżąco na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner. Sponsor eWinner 2. ligi przygotował dla nowych klientów bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 110 PLN.
 

eWinner – polski legalny bukmacher i sponsor tytularny 2 ligi

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek. eWinner jest także sponsorem tytularnym polskiej 2 ligi piłkarskiej.

 

Proudly made by