Do następnego meczu pozostało

Andrias Edmundsson powołany do reprezentacji Wysp Owczych

Selekcjoner reprezentacji Wysp Owczych Håkan Ericson ogłosił ostateczną kadrę na październikowe mecze eliminacji mistrzostw Europy z Polską (12 października, Thorshavn) i Czechami (15 października, Pilzno ). W ostatecznej kadrze na eliminacyjny dwumecz po raz kolejny znalazł się podstawowy defensor Chojniczanki, Andrias Edmundsson.

KADRA WYSP OWCZYCH NA MECZE Z POLSKĄ I CZECHAMI

BRAMKARZE:
Mattias Heðinsson Lamhauge, B36
Bárður á Reynatrøð, Víkingur
Bjarti Vitalis Mørk, HB

OBROŃCY:
René Shaki Joensen, KÍ
Jóannes Kalsø Danielsen, KÍ
Viljormur Davidsen, HB
Ári Mohr Jónsson, HB
Odmar Færø, KÍ
Bartal Wardum, HB
Sonni Ragnar Nattestad, B36
Hørður Askham, AB (Danmark)
Andrias Edmundsson, MKS Chojniczanka (Pólland)

POMOCNICY
Gunnar Vatnhamar, Víkingur Reykjavík (Ísland)
Jákup Biskopstø Andreasen, KÍ
Stefan Radosavljevic, Sligo Rovers FC (Írland)
Jóannes Bjartalíð , Fredrikstad FK (Noreg)
Sølvi Vatnhamar, Víkingur
Hanus Sørensen, HB
Brandur Hendriksson Olsen, Fredrikstad FK (Noreg)

NAPASTNICY
Klæmint Andrasson Olsen, Breiðablik (Ísland)
Jóan Símun Edmundsson, KA Akureyri (USA)
Petur Knudsen, El Paso (USA)
Pætur Petrsen, KA Akureyri (Ísland)

Andrias Edmundsson ma już na swoim koncie dwa oficjalne mecze w reprezentacji Wysp Owczych. Po raz ostatni reprezentował swój kraj w meczu międzynarodowym 27 marca bieżącego roku w towarzyskim spotkaniu z Macedonią Północną, kiedy to spędził na boisku 45 minut. Nasz defensor przebywał także na ostatnim zgrupowaniu Farerów, ale w meczach z Polską i Mołdawią nie pojawił się na boisku.

Edi, gratulacje i życzymy powodzenia!

Proudly made by