Do następnego meczu pozostało

Andrias Edmundsson powołany do reprezentacji Wysp Owczych

Defensor Chojniczanki, Andrias Edmundsson po raz kolejny stanie przed szansą występu w reprezentacji Wysp Owczych. 22-letni zawodnik otrzymał powołanie od selekcjonera Håkana Ericsona na najbliższe mecze Farerów z Norwegią oraz Albanią.

Terminarz meczów układa się następująco. W czwartek 16 listopada o godzinie 18:00 w Trondheim, Wyspy Owcze zmierzą się towarzysko z Norwegią. Natomiast w poniedziałek 20 listopada o godzinie 20:45 zagrają z Albanią w Tiranie w Eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024.

Edmundsson ostatnio zaliczył pełne 90 minut w pojedynku reprezentacji swojego kraju przeciwko Czechom i zebrał wiele pozytywnych recenzji. Na swoim koncie ma już trzy mecze w seniorskiej kadrze.

Edi, gratulacje i niech licznik występów w kadrze bije dalej!

Proudly made by