Do następnego meczu pozostało

Andrias Edmundsson w ostatecznej kadrze Wysp Owczych na mecze z Polską i Mołdawią

Selekcjoner reprezentacji Wysp Owczych Håkan Ericson ogłosił kadrę na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw Europy z Polską (7 września, Warszawa) i Mołdawią (10 września, Thorshavn). W ostatecznej kadrze na eliminacyjny dwumecz znalazł się defensor Chojniczanki, Andrias Edmundsson.

KADRA WYSP OWCZYCH NA MECZE Z POLSKĄ I MOŁDAWIĄ

Bramkarze: Mattias Lamhauge (B36 Tórshavn), Bárður á Reynatrøð (Víkingur).

Obrońcy: Gilli Rólantsson Sørensen (Vejle BK, Dania), Viljormur Davidsen (HB Tórshavn), Sonni Nattestad (B36 Tórshavn), Hørður Askham (AB, Dania), Odmar Færø (KÍ Klaksvík), Heini Vatnsdal (KÍ Klaksvík), Andrias Edmundsson (Chojniczanka Chojnice, Polska), Gunnar Vatnhamar (Víkingur Reykjavík, Islandia).

Pomocnicy: Jákup Andreasen (KÍ Klaksvík), Andrass Johansen (B36 Tórshavn), Ári Mohr Jónsson (HB Tórshavn), Sølvi Vatnhamar (Víkingur), Stefan Radosavljević (Sligo Rovers FC, Irlandia), René Joensen (KÍ Klaksvík), Brandur Olsen (Fredrikstad FK, Norwegia).

Napastnicy: Jóannes Bjartalíð (Fredrikstad FK, Norwegia), Klæmint Olsen (Breiðablik, Islandia), Hannes Agnarsson (B36 Tórshavn), Jóan Símun Edmundsson (KA, Islandia), Pætur Petersen (KA, Islandia).

Andrias Edmundsson ma już na swoim koncie dwa oficjalne mecze w reprezentacji Wysp Owczych. Po raz ostatni reprezentował swój kraj w meczu międzynarodowym 27 marca bieżącego roku w towarzyskim spotkaniu z Macedonią Północną, kiedy to spędził na boisku 45 minut.

Edmundsson trafił do Chojniczanki w lipcu bieżącego roku. Dotychczas zagrał w dwóch meczach naszego zespołu.

Andrias, gratulacje!

Proudly made by