Do następnego meczu pozostało

Andrias Edmundsson powołany do szerokiej kadry Wysp Owczych

Związek Piłkarski Wysp Owczych rozesłał powołania do szerokiej kadry reprezentacji Wysp Owczych na mecze eliminacyjne Mistrzostw Europy 2024 z Polską i Mołdawią. Jednym z powołanych zawodników przez Selekcjonera Hakana Ericsona jest defensor Chojniczanki, Andrias Edmundsson.

Spośród zawodników powołanych do szerokiej kadry, selekcjoner wybierze ostateczną grupę, która wyjedzie na wrześniowe zgrupowanie. Ostateczną kadrę Wysp Owczych na eliminacyjny dwumecz poznamy w przyszłym tygodniu. Mecz z Polską zaplanowano na 7 września w Warszawie, a mecz z Mołdawią na 10 września w Thorshavn.

Andrias Edmundsson ma już na swoim koncie dwa oficjalne mecze w reprezentacji Wysp Owczych. Po raz ostatni reprezentował swój kraj w meczu międzynarodowym 27 marca bieżącego roku w towarzyskim spotkaniu z Macedonią Północną, kiedy to spędził na boisku 45 minut.

Edmundsson trafił do Chojniczanki w lipcu bieżącego roku. Dotychczas zagrał w dwóch meczach naszego zespołu.

Andrias, gratulacje!

Proudly made by