Do następnego meczu pozostało

Andrias Edmundsson w jedenastce kolejki

Środkowy obrońca naszego klubu, Andrias Edmundsson został wyróżniony za mecz z Hutnikiem Kraków i trafił do najlepszej jedenastki 11. kolejki 2 Ligi wg tygodnika „Piłka Nożna”. To pierwsza nominacja dla farerskiego defensora.

Tak komentowano wybór Edmundssona: – reprezentant Wysp Owczych dał się we znaki ofensywie Hutnika

Jedenastka 11. kolejki wg „Piłki Nożnej”: Witan (Olimpia E.) – Misiak (Pogoń), Edmundsson (Chojniczanka), Mesjasz (Skra), Glapka (ŁKS II), Małachowski (ŁKS II), Filipe Oliveira (Kotwica), Gordillo (KKS), O. Nowak (Kotwica), Demianiuk (Pogoń), Kuzimski (Radunia)

Nominacje dla zawodników Chojniczanki w sezonie 2023/24
3 – Tomasz Mikołajczak
1 – Andrias Edmundsson, Piotr Giel, Sebastian Szczytniewski

Proudly made by