Do następnego meczu pozostało

Andrias Edmundsson w szerokiej kadrze Wysp Owczych na mecze z Polską i Czechami

Związek Piłkarski Wysp Owczych rozesłał powołania do szerokiej kadry reprezentacji Wysp Owczych na mecze eliminacyjne Mistrzostw Europy 2024 z Polską i Czechami. Jednym z powołanych zawodników przez Selekcjonera Hakana Ericsona jest defensor Chojniczanki, Andrias Edmundsson.

Spośród zawodników powołanych do szerokiej kadry, selekcjoner wybierze ostateczną grupę, która wyjedzie na październikowe zgrupowanie. Ostateczną kadrę Wysp Owczych na eliminacyjny dwumecz poznamy w przyszłym tygodniu. Rewanżowy mecz z Polską zaplanowano na 12 października w Thorshavn, a mecz z Czechami rozegrany zostanie 15 października w Pilźnie.

Andrias Edmundsson przebywał na ostatnim zgrupowaniu Farerów, ale w meczach z Polską i Mołdawią nie pojawił się na boisku. Tak więc reprezentacyjny licznik Andriasa wciąż wskazuje na 2 rozegrane mecze. W ostatnim czasie, poprawił za to swój bilans w Chojniczance. Po pauzie za kartki i przerwie reprezentacyjnej, Edmundsson wrócił do wyjściowej jedenastki Chluby Grodu Tura. Dzisiaj ma na swoim koncie 5 meczów w żółto-biało-czerwonych barwach.

Proudly made by