Antoni Prałat wypożyczony do Błękitnych Stargard

Antoni Prałat spędzi najbliższe miesiące w trzecioligowym zespole Błękitni Stargard. Umowa transferu czasowego obowiązuje do końca sezonu 2024/2025 z możliwością skrócenia okresu do 31 grudnia 2024 roku.

20-letni napastnik trafił do naszego zespołu z Jaroty Jarocin w lipcu 2022 roku. Grał dla takich zespołów jak Lech Poznań II, Miedź II oraz Polonia Środa. Ostatni sezon występował w pierwszym zespole Chojniczanki Chojnice. W sumie dla Chluby Grodu Tura rozegrał 35 spotkań, strzelił 5 bramek i zaliczył jedną asystę.

„Zdecydowaliśmy się na wypożyczenie Antka Prałata przede wszystkim dla jego dobra — zawodnik jest w takim wieku, że najważniejsza dla jego rozwoju jest teraz regularna gra, a o to byłoby trudno w tym momencie. Będziemy monitorować jego postępy” – Damian Wróbel, Dyrektor Sportowy MKS Chojniczanka 1930 S.A.

Antek, powodzenia!