Do następnego meczu pozostało

ARGEO Arkadiusz Ryczek zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych!

ARGEO Arkadiusz Ryczek to nowoczesna i profesjonalna firma, która świadczy swoje usługi na rynku geodezyjnym i kartograficznym od 2006 roku. Działalność firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w branży. Usługi oferuje klientom indywidualnym, firmom, instytucjom oraz urzędom.

Firma wykonuje mapy do celów projektowych, pomiary realizacyjne, wytyczenia i inwentaryzacje powykonawcze budynków mieszkalnych oraz komercyjnych, kabli energetycznych i telekomunikacyjnych, sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych. Ponadto firma wykonuje podziały nieruchomości, rozgraniczenia, wznowienia punktów granicznych działek oraz łączenie działek.

W swojej pracy firma ARGEO Arkadiusz Ryczek wykorzystuje nowoczesny sprzęt pomiarowy, co zapewnia rzetelną oraz wysoką jakość opracowania otrzymanego w ramach wykonywanej pracy geodezyjnej. Każde zlecenie traktuje indywidualnie, podchodząc do niego z pełnym zaangażowaniem. Rocznie wykonywanych jest wiele przeróżnych zleceń, a przy każdym z nich i na każdym etapie pracy firma stara się doradzać klientowi w kwestiach technicznych i prawnych. W swym wieloletnim doświadczeniu, firma gwarantuje profesjonalizm, a przede wszystkim terminowość oraz stały kontakt z klientem.

Telefon kontaktowy do firmy: 501-302-412

Dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by