Arka Gdynia – Chojniczanka 2:1 (1:1)

Chojniczanka przegrała z Arką Gdynia 1:2 w meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla naszego zespołu, który przewagę z początku meczu przekuł na gola. Do siatki trafił Patryk Tuszyński. Tuż przed końcem pierwszej połowy niefortunna interwencja Kamila Mazka poskutkowała golem samobójczym. Gospodarze wyszli na prowadzenie na krótko po rozpoczęciu drugiej części gry. W 49 minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Skóra.

15. KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: ARKA GDYNIA – CHOJNICZANKA 2:1 (1:1)
0:1 – Patryk Tuszyński (25′)
1:1 – Kamil Mazek (43′ – gol samobójczy)
2:1 – Kacper Skóra (49′)

ARKA: 1. Kacper Krzepisz – 31. Jerzy Tomal, 14. Bartosz Rymaniak, 29. Michał Marcjanik, 4. Martin Dobrotka – 21. Kacper Skóra (82, 37. Mateusz Stępień), 26. Adrian Purzycki (46, 6. Sebastian Milewski), 55. Janusz Gol, 11. Hubert Adamczyk, 9. Omran Haydary – 68. Karol Czubak.

CHOJNICZANKA: 96. Mateusz Kuchta – 3. Marcin Grolik, 5. Mateusz Bartosiak, 28. Michał Mikołajczyk – 11. Kamil Mazek (63, 14. David Niepsuj), 8. Sam van Huffel (77, 7. Adam Ryczkowski), 6. Szymon Drewniak, 20. Szymon Stróżyński (84, 71. Szymon Zimnicki), 27. Filip Karbowy – 17. Tomasz Mikołajczak (77, 77. Łukasz Wolsztyński), 9. Patryk Tuszyński (63, 30. Szymon Skrzypczak).

żółte kartki: Purzycki, Marcjanik, Haydary, Czubak, Milewski – Tuszyński, Grolik, Karbowy, Mikołajczyk, Skrzypczak.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 4751.